Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Dyrektorzy placówek oświatowych wybrani na kolejną kadencję.

Opuplikowano 27.04.2022 22:07
21 kwietnia w Urzędzie Miejskim obradowały Komisje konkursowe, których zadaniem było wyłonienie kandydatów na stanowiska dyrektorów: Szkoły Podstawowej w Lubieszewie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Marzęcinie i Miejskiego Przedszkola nr 4 w Nowym Dworze Gdańskim — w związku z upływem 5-letniej kadencji dyrektorskiej.
 
Decyzją Komisji, Pani Małgorzata Borowska-Leszczyszyn została kandydatką na dyrektora SP Lubieszewo, Pani Edyta Oryl na dyrektora ZSP Marzęcino i Pan Lubomir Głowacki na dyrektora Miejskiego Przedszkola nr 4 w Nowym Dworze Gdańskim.
 
Previous Next Play Pause
 
Życzenia wyłonionym kandydatom złożył Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski.
 
Informacja, foto: Gmina Nowy Dwór Gd K.Falk
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane