Przejdź do głównej treści

Elbląskie Morsy dołączyły do zbiórki w 30.finale WOŚP

Opuplikowano 6.02.2022 1:30

Elbląskie Morsy dołączyły do zbiórki w 30.finale WOŚP. Jak zwykle nie zawiedli, Było gwarno, kolorowo i radośnie. Dużo zabawy w dobrym celu.

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych , elbląskie Morsy dołączyły do 30. Finału WOŚP. Tradycyjnie odbyła się kąpiel w morzu, kwesta do puszek, licytacje, kiełbaski, ciasto. muzyka, tańce i śpiewy.

Na konto WOŚP trafiła kwota 7845,16 zł.

 

 Zobacz wideo.

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane