Przejdź do głównej treści

Mikołajkowe psiechadzki. Pieski ze Stowarzyszenia "Iskierka" były na spacerze w lesie i plaży

Opuplikowano 9.12.2021 22:33
W niedzielę 5 grudnia, psiaki z Nowodworskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom "Iskierka" wzięły udział w Mikołajkowej Psiechadzce zorganizowanej przez GRIP Szkolenie Psów Stegna.
Pogoda jak na jesienno-zimowy okres była idealna, więc wszystkie psiaki dziarsko maszerowały przez las i plażę, ciesząc się czasem spędzonym w świetnym towarzystwie.
Spacery nad morzem są dla nich miłą odskocznią od smutnej codzienności bez kochających opiekunów.
 
Podczas spaceru czworonogi ze Stowarzyszenia poznały wspaniałe pieski i ich równie wspaniałych właścicieli, którzy z okazji Mikołajek podarowali pieskom górę prezentów.
Previous Next Play Pause
 
 Foto. Stowarzyszenie Iskierka

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane