Przejdź do głównej treści

"Cyfrowa Gmina Stegna” Wójt odebrała promesę z rąk ministra.

Opuplikowano 22.11.2021 18:43
 
W dniu 19 listopada Pani Wójt Ewa Dąbska odebrała z rąk Pana Ministra Adama Andruszkiewicza, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Pana Wojewody Pomorskiego Dariusza Drelicha promesę w wysokości 237 341,00 zł w ramach rządowego programu cyfryzacji urzędów i szkolnictwa.
 
Z programu „Cyfrowej Gminy” możemy sfinansować cztery obszary:
 
 -cyfryzację biur/jednostek publicznych/jednostek podległych i nadzorowanych (z wyłączeniem placówek ochrony zdrowia) - zakup sprzętu i oprogramowania,
 -zakup sprzętu dla szkół i placówek specjalnych, domów pomocy społecznej,
 -szkolenia dla pracowników urzędu z obszaru cyberbezpieczeństwa, a także zaawansowanych usług cyfrowych,
 -zapewnienie cyberbezpieczeństwa samorządowych systemów informatycznych.
Gmina Stegna

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane