Przejdź do głównej treści

Bumba show w Stegnie. Młodzi bębniarze dali popis swoich umiejętności.

Opuplikowano 5.08.2021 20:59

Perkusja, rytm, mocne uderzenie. Podopieczni studia perkusji z Żuławskiego Ośrodka Kultury dali niezwykłe show w centrum Stegny. Muzyczne show cieszyło się dużym zainteresowaniem turystów i mieszkańców. 

 
Koncert młodych perkusistów na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stegnie zakończył się wspólnym wykonaniem energetycznym "Played a Live" z repertuaru Safri Duo. Wystąpili młodzi bębniarze, którzy urzekli publiczność: Gabriel Kordecki, Grzegorz Rymkiewicz, Emil Kraska, Tobiasz Brucki, Cezary Diak, Agata Kowalska, Mateusz Kołodziejski, Dominik Kordecki, Michał Ligęza.
Zespół prowadził niezastąpiony Leszek Ligęza
 
 
 
 
 
 
Previous Next Play Pause
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane