Stegna. Jubileusze pożycia małżeńskiego.
Opuplikowano 20.05.2021 13:45

Kolejne pary małżeńskie, zamieszkujące na terenie naszej gminy, obchodziły jubileusz pożycia małżeńskiego.
Z tej okazji, w dniu 12 maja 2021 r. Wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska, wręczyła Jubilatom odznaczenia przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.
Uhonorowani Jubilaci to Państwo Halina i Jan Beksa oraz Państwo Henryka i Stanisław Tarajkowscy. Obie pary pozostają w związku małżeńskim ponad 50 lat.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych rocznic w zdrowiu, pomyślności i otoczeniu najbliższych.

Inf, foto: Gmina Stegna







