Stegna. Wierni poświęcili pokarmy przed kościołem.
Opuplikowano 4.04.2021 13:03

Stegna. Zobacz jak wyglądało poświęcenie pokarmów w Wielką Sobotę.
W tym roku w wielu kościołach zrezygnowano z tradycyjnego święcenia pokarmów, albo odbywało się ono w zmienionej formule ze względu na epidemię. W Stegnie wierni spotkali się na parkingu przy kościele, gdzie ksiądz poświęcił przyniesione koszyczki z pokarmami.

























