Przejdź do głównej treści

Blokada miasta w ramach protestu kobiet. Przyłączyły się kobiety z Malborka.

Opuplikowano 16.11.2020 21:10

Kolejny raz zorganizowano „blokadę” ulic Nowego Dworu Gdańskiego. Do nowodworskich protestujących przyłączyli się mieszkańcy z Malborka.

Kierowcy w ramach protestu przez godzinę blokowali ulice miasta.  Poruszali się nie tylko głównymi ulicami w centrum, ale też  ulicą Dworcową, Dąbrowskiego i Kościuszki.  Łącznie w blokadzie wzięło udział około czterdziestu aut.

Działania protestujących rozszerzono o akcję „Plakat”, w ramach której w mieście rozwieszono plakaty wyrażające sprzeciw wobec ogłoszonego pod końca października orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji.

 

 

Previous Next Play Pause
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane