Przejdź do głównej treści

Trwa demontaż starej stacji uzdatniania wody w Centralny Wodociąg Żuławski w Ząbrowie.

Opuplikowano 14.07.2020 15:00

Budowa Stacji Uzdatniania Wody w Ząbrowie. Stara stacja została wyburzona. Prace wyburzeniowe trwały na przełomie lipca i sierpnia 2020.

25 marca 2020 r. została oddana do użytkowania nowa stacja uzdatniania wody w ramach projektu pn. „Poprawa jakości oraz ograniczenie strat wody w Centralnym Wodociągu Żuławskim” – etap I.  Pozostały do wyburzenia obiekty po starej stacji uzdatniania wody i zagospodarowania estetycznego całego terenu.

 

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane