Przejdź do głównej treści

Elbląskie Morsy rozpoczęły sezon na plaży w Stegnie.

Opuplikowano 19.10.2020 19:50

Elbląskie Morsy 18 października w Stegnie uroczyście rozpoczęli nowy sezon morsowy. Deszczowa pogoda i wiatr nie przeszkodziły morsom w dobrej zabawie.

 Morsowanie to hartowanie, żeby zwiększyć odporność. To recepta i szczepionka na zdrowe życie. Nie dajemy sie koronawirusowi- słyszymy od morsów w rozmowie.

-Wszystkim dziękujemy za humory, za radość w deszczu, za śpiew i wspólną kąpiel w tak wspaniałym gronie. Januszowi dziękujemy za kiełbaski pięknie wysmażone po kąpieli smakowicie zjedzone. Wszystkim naszym sympatykom dziękujemy za udział a naszym współtowarzyszom w kąpieli miłego sezonu morsowego. Pozdrowienia wszystkim i do następnego spotkania- czytamy na stronie Elbląskich Morsów.

 

Previous Next Play Pause

fot. elbląskiemorsy/edward ginter

 
 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane