Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Nowa kładka nad Tugą połączy bulwar z ulicą Morską.

Opuplikowano 14.05.2020 13:56

Nowy Dwór Gdański. Nowa kładka nad Tugą połączy bulwar za Żuławskim Ośrodkiem Kultury z ulicą Morską. W czwartek 14 maja  zamontowano nową kładkę na rzece Tudze.

Montaż nowej kładki to kolejny etap  prowadzonych prac rewitalizacyjnych w Nowym Dworze Gdańskim. Przy placu za Żuławskim Ośrodkiem Kultury powstaje również przystań kajakowa. Stanie też trampolina i zjeżdżalnie dla dzieci. Przy bulwarze zostanie zamontowane nowe oświetlenie, kosze na śmieci i ławki. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=an4f9N3m4QE

 

Previous Next Play Pause

 

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane