Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Obchody trzeciego maja.

Opuplikowano 3.05.2020 15:31

Dzisiaj obchodzimy Święto Narodowe Trzeciego Maja, które upamiętnia uchwalenie pierwszej w Europie i drugiej na świecie ustawy zasadniczej. Władze złożyły kwiaty pod pomnikiem Poległych i Pomordowanych za Wolną i Niepodległą Ojczyznę.

Burmistrz Jacek Michalski, Starosta Jacek Gross i Przewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Krawczyk, złożyli wiązanki kwiatów przed Pomnikiem Poległych i Pomordowanych za Wolną i Niepodległą Ojczyznę w Nowym Dworze Gdańskim. W ten sposób uczczono pamięć autorów Konstytucji z 3 maja 1791 roku.

 
Previous Next Play Pause

Tak było w zeszłym roku.

https://www.youtube.com/watch?v=LwE8I_yCPxc

 

fot. K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane