Przejdź do głównej treści

Monika Jastrzębska-Opitz pokieruje Żuławskim Ośrodkiem Kultury do 2025 roku.

Opuplikowano 27.02.2020 17:37

Burmistrz Jacek Michalski powierzył Pani Monice Jastrzębskiej-Opitz stanowisko Dyrektora Żuławskiego Ośrodka Kultury. Nowa kadencja potrwa do 2025 roku.

W uroczystości udział wzięli współpracownicy Pani Moniki, którzy razem tworzą naszą najważniejszą instytucję kultury. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanej pracy 

 

żok

 

Informacja, fot. Krystian Falk/ Gmina Nowy Dwór Gd.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane