Monika Jastrzębska-Opitz pokieruje Żuławskim Ośrodkiem Kultury do 2025 roku.
Opuplikowano 27.02.2020 17:37

Burmistrz Jacek Michalski powierzył Pani Monice Jastrzębskiej-Opitz stanowisko Dyrektora Żuławskiego Ośrodka Kultury. Nowa kadencja potrwa do 2025 roku.
W uroczystości udział wzięli współpracownicy Pani Moniki, którzy razem tworzą naszą najważniejszą instytucję kultury. Dziękujemy za dotychczasowe zaangażowanie i życzymy kolejnych sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z wykonywanej pracy

Informacja, fot. Krystian Falk/ Gmina Nowy Dwór Gd.







