Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Spotkanie wspólników Pętli Żuławskiej.

Opuplikowano 13.02.2020 21:38

W Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie wspólników Pętli Żuławskiej w sprawie promocji produktu na najbliższy sezon turystyczny. 

Spotkaniu przewodniczył Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski. Byli obecni m.in. przedstawiciele Gminy Stegna, Sztutowa, Krynicy Morskiej, Malborka i Ceder Wlk.

 

Previous Next Play Pause

fot. K.Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane