Przejdź do głównej treści

Państwo Jadwiga i Eugeniusz Charlińscy świętują Złote Gody.

Opuplikowano 5.01.2020 18:42

Państwo Jadwiga i Eugeniusz Charlińscy świętują Złote Gody. Przeżyte razem 50 lat małżeństwa jest wyjątkową chwilą. Nie zabrakło wielu życzeń oraz wzruszeń.

Burmistrz Jacek Michalski wraz z Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Dobrosławą Filą, złożyli Jubilatom życzenia kolejnych lat przeżytych we wzajemnej miłości, z kochającą przy boku rodziną. Państwo Charlińscy otrzymali z rąk Burmistrza drobny upominek. Wszystkiego dobrego. 

Previous Next Play Pause

 

fot. Krystian Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane