Przejdź do głównej treści

Poseł na Sejm Artur Dziambor na spotkaniu z mieszkańcami w Nowym Dworze Gdańskim

Opuplikowano 5.12.2019 8:50

 Artur Dziambor poseł na Sejm spotkał się z mieszkańcami Nowego Dworu Gdańskiego. Poseł odpowiadał na pytania mieszkańców. Było o planach Konfederacji, pracy w sejmie i polityce. Niezwykle ciepły poseł przyjechał na spotkanie ze swoja rodziną, żoną i synkami.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pITnsyryMR4

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane