Poseł na Sejm Artur Dziambor na spotkaniu z mieszkańcami w Nowym Dworze Gdańskim
Opuplikowano 5.12.2019 8:50

Artur Dziambor poseł na Sejm spotkał się z mieszkańcami Nowego Dworu Gdańskiego. Poseł odpowiadał na pytania mieszkańców. Było o planach Konfederacji, pracy w sejmie i polityce. Niezwykle ciepły poseł przyjechał na spotkanie ze swoja rodziną, żoną i synkami.





















