Przejdź do głównej treści

Turniej Brydżowy o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego

Opuplikowano 14.11.2019 21:30

Zakończył się Turniej Brydżowy o Puchar Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego. Burmistrz Jacek Michalski wraz z Ziemowitem Nowakiem - współorganizatorem zawodów, wręczyli puchary i upominki zwycięzcom oraz uczestnikom tegorocznej edycji 

Na podium znaleźli się:
1. miejsce - M.Lichocki i A.Fronczak
2. miejsce - B.Gierulski i R.Pichla
3. miejsce - A.Szyc i W.Krzyszczak


Organizatorzy: Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego.
Współorganizatorzy: Gmina Nowy Dwór Gdański, Żuławski Ośrodek Kultury, Żuławski Park Historyczny.
Sponsorzy: Gmina Nowy Dwór Gdański, Centralny Wodociąg Żuławski i Maluta.

 

Fot. Krystian Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane