Przejdź do głównej treści

Chronić środowisko. Akcja drzewko za butelkę przed Starostwem Powiatowym w Nowym Dworze Gdańskim.

Opuplikowano 28.10.2019 19:09

W tym roku chętni, uczestnicy akcji mieli do wyboru ponad 20 gatunków drzew i krzewów. Organizacją zajęło się jak zwykle Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim. Sadzonki wydawali starosta Jacek Gross, wicestarosta Barbara Ogrodowska oraz pracownicy wydziału rolnictwa i ochrony środowiska. W akcję włączyła się także Gmina Nowy Dwór Gd. i burmistrz Jacek Michalski.

Przedsięwzięcie w imieniu Starosty Nowodworskiego i Burmistrza Nowego Dworu Gdańskiego zorganizował Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska tut. Starostwa przy udziale pracowników Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gdańskim. Zebrane butelki PET odebrał nieodpłatnie Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.   w Nowym Dworze Gdańskim.

Sadzonki drzew i krzewów mieszkańcom naszego Powiatu przekazywali: Wicestarosta Nowodworski Barbara Ogrodowska razem z pracownikami Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Wynikiem akcji było zebranie pokaźnej ilości plastikowych butelek i przekazanie około 2000 sztuk sadzonek drzew i krzewów.

 Podobna akcja zostanie zorganizowana już na wiosnę, na którą już dzisiaj zapraszamy !

https://www.youtube.com/watch?v=tJs9RD42P4M

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane