Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Nowe szatnie na MOS oddane do użytku.

Opuplikowano 24.10.2019 19:39

Budynek zawiera:
- 4 pomieszczenia przeznaczone na szatnie wraz z sanitariatami,
- 2 osobne sanitariaty,
pomieszczenie socjalne,
-pomieszczenie magazynowe.

Obiekt jest przeznaczony dla zawodników LKS Żuławy, Burmistrz Jacek Michalski przekazał klucze do budynku na ręce Prezesa LKS-u Waldemara Sobczaka i Trenera I Zespołu Andrzeja Głowackiego. 

Inwestycja została zrealizowana przez Gminę Nowy Dwór Gdański. Finansowana była ze środków budżetu gminy oraz przy wsparciu finansowym Lokalnej Grupy Rybackiej "Rybacka Brać Mierzei". Podziękowania dla Prezesa Tomasza Szczepańskiego za wsparcie.

Previous Next Play Pause

 

 

źródło: Gmina Nowy Dwór Gd.
 fot. Krystian Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane