Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Gratulacje dla nominowanych nauczycieli.

Opuplikowano 19.08.2019 14:20

W Urzędzie Miejskim odbyły się egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego. 

Awans uzyskali:
Justyna Bodziacka (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie), 
 Agnieszka Lisowska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim), 
Seweryn Jażdżewski (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim).

 Zaświadczenia o pozytywnym ukończeniu egzaminu wręczyła Sekretarz Gminy Iwona Kąsek.
Previous Next Play Pause
Inf, fot.Krystian Falk/Urząd Gminy



Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane