Nowy Dwór Gdański. Gratulacje dla nominowanych nauczycieli.
Opuplikowano 19.08.2019 14:20

W Urzędzie Miejskim odbyły się egzaminy na stopień nauczyciela mianowanego.
Awans uzyskali:
Justyna Bodziacka (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marzęcinie),
Agnieszka Lisowska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim),
Seweryn Jażdżewski (Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim).














