Przejdź do głównej treści

Święto wolności i solidarności – 30 rocznica  pierwszych częściowo wolnych wyborów w ZS nr 2.

Opuplikowano 6.06.2019 10:52

Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim włączył się w obchody 30 rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w powojennej Polsce. Dnia 04.06.2019 we wtorek o godzinie 12.00 odbyło się wspólne odśpiewanie hymnu Polski przez społeczność szkolną .

Dnia 05.06.2019 delegacja młodzieży  uczestniczyła  w spotkaniu w „ Kawiarence Wolności „ zorganizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej z panią Henryką Krystyną Krzywonos-Strycharską.  Została także  zorganizowana akcja informacyjna dotycząca  w/w wyborów poprzez wykonanie gazetek  na korytarzach szkolnych i w bibliotece. Podczas zajęć historii i wos-u nauczyciele  przedstawili  uczniom tematykę związaną z pierwszymi wyborami w roku 1989.

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane