Przejdź do głównej treści

Anna Fotyga spotkała się z mieszkańcami Nowego Dworu Gdańskiego -18.05.2019

Opuplikowano 23.05.2019 21:43

Przemyślenia o Unii Europejskiej, polskie członkostwo, budżet, możliwe scenariusze rozwoju Unii, gospodarka, rolnictwo i sprawy zagraniczne były tematem rozmowy z mieszkańcami Nowego Dworu Gdańskiego podczas sobotniego spotkania 18.05.2019 w Żuławskim Parku Historycznym.

Anna Fotyga jest liderem PIS jedynką na liście. Kończy swoją 5-letnią kadencję i zdecydowała się kandydować w kolejnych wyborach.

https://www.youtube.com/watch?v=lLmbQJ1dl7g

https://www.youtube.com/watch?v=m5dyN68jiXY

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane