Przejdź do głównej treści

Gmina Stegna. Dzieci spędzają ferie zimowe w Gminnej Bibliotece.

Opuplikowano 18.02.2019 18:06

W Bibliotece w miejscowości Stegna dzieci spędzają ferie zimowe, grając w gry planszowe.

- Przez dwa tygodnie w okresie ferii zimowych w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stegnie we współpracy ze Świetlicą Opiekuńczą odbywają się zajęcia dla dzieci i młodzieży pt. ,,Szukamy mistrza pionka” - informuje Gmin

Previous Next Play Pause

na Biblioteka Publiczna w Stegnie.

- Gramy w najnowsze gry planszowe i w szachy, które cieszą się wśród dzieci szczególnym zainteresowaniem. Cieszy nas szczególnie nauka i zdobywane umiejętności gry w elitarną i trochę zapomnianą grę ,,Królewską”, jaką są Szachy Uważamy, że każda godzina spędzona bez gier komputerowych jest bezcenna - tłumaczą pracownicy biblioteki.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane