Przejdź do głównej treści

Gmina Sztutowo. Podziękowania i dyplomy z okazji Dnia Sołtysa.

Opuplikowano 12.03.2019 10:41

W poniedziałek 11 marca br. z okazji Dnia Sołtysa odbyło się spotkanie z Sołtysami gminy Sztutowo, którzy otrzymali z rąk Wójta Gminy Sztutowo Roberta Zielińskiego oraz Sekretarz Gminy Renaty Głąb dyplomy z podziękowaniami za wysiłek włożony w rozwój sołectw.

Podczas spotkania omówiono tematy związane z remontem dróg, organizacją imprez gminnych oraz realizacją uchwalonych funduszy sołeckich na 2019 rok.

Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie w sprawowaniu tak zaszczytnej funkcji i życzymy satysfakcji z pracy na rzecz lokalnej społeczności, wytrwałości w realizacji celów i zamierzeń oraz jak najlepszej współpracy z mieszkańcami naszej gminy.

Informacja: Gmina Sztutowo.

fot: K.Owsińska

Previous Next Play Pause

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane