Przejdź do głównej treści

Stegna. Zimowy wyjazd uczniów z ZS w Stegnie do Murzasichle.

Opuplikowano 26.02.2019 18:47

Po raz kolejny, w drugim tygodniu ferii zimowych uczniowie wraz z opiekunami spędzili czas w Murzasichle i okolicach. Mieli okazję odwiedzić m.in. Zakopane, Wawel, termy w Chochołowie. Pani dyrektor Renata Cichosz dodatkowo zorganizowała dla nas góralski kulig z pochodniami. Jednak najwięcej zabawy było na stoku, lodowisku i podczas zjazdu na oponkach. 

Previous Next Play Pause


Informacja: Katarzyna Deka

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane