Przejdź do głównej treści

I miejsce drużyny Zespołu Szkół w Stegnie w Półfinale Wojewódzkim w Dwa Ognie.

Opuplikowano 4.02.2019 20:40

Młodzież z Zespołu Szkół w Stegnie godnie reprezentowała swoją szkołę na podium województwa. Zawodnicy ze Stegny zajęli II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Dwa Ognie, który odbył się 1 lutego br., w Kwidzynie.

 Skład drużyny:

 Damian Bagiński Jan Czub Leon Jędruszak Igor Michalski Jakub Seremak Angus Urbaniak Dawid Wojciuch Marcel Pruchno Michał Twardowski Artur Tyma. Gratulujemy sukcesu. E. Woźniak, I. Haftkowska.

Previous Next Play Pause

Info: Zespół Szkół w Stegnie.

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane