Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Rozpoczęto budowę tymczasowej kładki nad Tugą.

Opuplikowano 24.01.2019 22:54

Rozpoczął się montaż pierwszych elementów tymczasowej kładki dla pieszych, która połączy ul.Morską z Sikorskiego. Wszystko w związku z renowacją mostu zwodzonego w centru miasta. Most zostanie zamknięty 4 lutego. Prace potrwają do końca czerwca br.

Previous Next Play Pause

 

fot. Krystian Falk

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane