Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gdański. Złote Gody Państwa Nycnerskich

Opuplikowano 8.01.2019 23:30

Nowy Dwór Gdański. Państwo Bożena i Stanisław Nycnerscy świętowali Złote Gody.

Przeżyte razem 50 lat małżeństwa, to wyjątkowa chwila, nie zabrakło więc wielu życzeń i wzruszeń. Burmistrz Jacek Michalski wraz z Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Dobrosławą Fila, złożyli Jubilatom najserdeczniejsze życzenia. Państwo Nycnerscy otrzymali z rąk Burmistrza medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP.

My również przyłączamy się do życzeń!

galeria zdj

{gallery}gody nycnerskich{/gallery}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. k.falk/ urząd mejski

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane