Wydanie nr 171 / 2023   

 

piątek, 07 czerwiec 2024 22:01

Zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci prowadzą niezbędne czynności w kierunku ustalenia i odnalezienia kierowcy Wyróżniony

Napisał
Policjanci prowadzą niezbędne czynności w kierunku ustalenia i odnalezienia kierowcy, po tym jak wymusił pierwszeństwo i zbiegł z miejsca zdarzenia 
 

3 czerwca po godzinie 19:00 na drodze DW 502 kierujący pojazdem stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zjeżdżając na przeciwległy pas, w wyniku czego doprowadził do zderzenia dwóch pojazdów- seata oraz hondy. W wyniku tego zderzenia doszło do całkowitego zniszczenia mienia i kasacji pojazdów  u obu kierujących  Poza stratami materialnymi nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.


-Policjanci prowadzą niezbędne czynności w kierunku ustalenia i odnalezienia kierowcy- mówi mł.asp. Karolina Figiel z KPP Nowy Dwór Gd.
 

Przypominamy, że zgodnie z Kodeksem karnym, jeżeli sprawca ucieknie z miejsca zdarzenia, może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Grozić za to może kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny- dodaje.

W działaniach brali udział strażacy z KP PSP Nowy Dwór Gd, oraz OSP Tujsk i nowodworska policja.

 

wypadek na 502 (1)
wypadek na 502 (2)
wypadek na 502 (3)
wypadek na 502 (4)
Previous Next Play Pause
Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy zostały przekazane policji i zabezpieczone nagrania z kamer na budynkach, oraz kamer samochodowych, które pozwolą ustalić tożsamość "uciekiniera."
 Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź „Żuławy Tv” codziennie. Obserwuj www.zulawytv.pl 
 
-Czekamy na Twoje informacje-

Media

Skomentuj