Wydanie nr 171 / 2023   

 

niedziela, 26 maj 2024 23:19

Spotkanie informacyjne: Światłowód w Gminie Stegna Wyróżniony

Napisał
Spotkanie informacyjne: Światłowód w Gminie Stegna

Termin: Wtorek, 28 maja, godzina 10:00
Miejsce: Sala Gminny Ośrodek Kultury Stegna

Informujemy, że cała Gmina Stegna zostanie objęta inwestycją w nowoczesną sieć szerokopasmowego internetu. To ważne wydarzenie, które przyniesie korzyści wszystkim mieszkańcom, otwierając nowe możliwości komunikacyjne i technologiczne.

Szczegóły Inwestycji

Firma Strzyżowski.Net, znana na rynku pod marką Pomorski Światłowód, rozpoczyna w naszej gminie ambitny projekt budowy sieci światłowodowej. Jest to znacząca inwestycja, która ma na celu poprawę jakości dostępu do internetu dla wszystkich mieszkańców. Przewidywany termin zakończenia prac wynosi 12 miesięcy, co oznacza, że już za rok będziemy mogli cieszyć się szybkim i niezawodnym internetem w całej gminie.

Spotkanie Informacyjne

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się we wtorek, 28 maja, o godzinie 10:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury Stegna. Podczas spotkania przedstawiciele firmy Strzyżowski.Net oraz audytor, Pan Dariusz Domiński, przedstawią szczegółowe informacje na temat planowanej inwestycji oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o projekcie, jego harmonogramie oraz korzyściach, jakie przyniesie dla naszej społeczności.

Wizyty Audytora

W najbliższym czasie Pan Dariusz Domiński, audytor reprezentujący firmę Pomorski Światłowód, będzie odwiedzać Państwa domy na terenie całej Gminy Stegna. Celem tych wizyt będzie podpisanie zgód na przyłączenie budynków do nowej sieci światłowodowej. Prosimy o współpracę i zrozumienie, gdyż te zgody są niezbędne do sprawnego przeprowadzenia inwestycji.

Kontakt

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące projektu, prosimy o kontakt telefoniczny. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji.

Telefon: 780 288 634

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału w spotkaniu i dołączenia do tego  projektu, który przyniesie znaczące korzyści dla naszej gminy!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Skomentuj