Stegna. Bal przebierańców w zespole szkół - 26.01.2018
Opuplikowano 27.01.2018 12:44

W Zespole Szkół w Stegnie tradycyjnie, jak co roku odbył się bal przebierańców. Oddzielnie bawiły się dzieci z klas młodszych, a osobno młodzież z klas starszych. Tańczyły wróżki, księżniczki, ratownik medyczny, czarne koty, Pipi, Michael Jackson ... Wszyscy wspaniale się bawili! Były liczne konkursy, słodki poczęstunek, wybrano króla i królową balu, był koncert życzeń!
Rada Rodziców ufundowała dla wszystkich uczniów watę cukrową i popcorn ! Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za wielkie zaangażowanie!
Informacja Katarzyna Deka.








