Wydanie nr 56 / 2023   

 

sobota, 27 styczeń 2024 21:08

Sztutowo zaprasza do grania z orkiestrą. Moc atrakcji i zabawy przez pomaganie Wyróżniony

Napisał

W Sztutowie szykuje się jak zwykle niezapomniane święto dobrej zabawy w imię szczytnego celu! W ramach 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, program na terenie sztutowskiej szkoły obiecuje nieustającą moc atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w dniu 28 stycznia 2024 roku, a wielkie granie rozpocznie się o godzinie 13:00, trwając aż do 17:00.

Czego możemy się spodziewać?

  • Kulinarne Rozkosze: Kuchnia pełna smakołyków czeka na wszystkich uczestników. Sala gimnastyczna zamieni się w wielki plac zabaw, oferując możliwość beztroskiej zabawy dla najmłodszych.

  • Artystyczne Prezentacje: Występy dzieci, dorosłych, grup wokalnych i tanecznych dostarczą niezapomnianych chwil pełnych emocji. Sztutowo z pewnością zatrzęsie się od muzyki i tanecznej energii.

  • Sklepik z przedmiotami od Darczyńców: W sklepiku otwartym od 13:00 do 17:00 czekają na Was bezcenne gadżety od hojnych darczyńców. To doskonała okazja, by znaleźć wyjątkowe pamiątki i jednocześnie wesprzeć WOŚP.

  • Licytacje: Od godziny 14:00 rozpoczną się licytacje, które obiecuje wiele ekscytujących chwil. Na aukcji pojawią się sportowe gadżety, rękawice bokserskie, piłki z autografami znanych sportowców, kolacje, vouchery i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów. Szczególną perełką będzie najnowsza płyta Tomasza Organka z autografem.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przybyłych gości do wspólnego uczestnictwa w wydarzeniu, które nie tylko dostarczy rozrywki, ale także pozwoli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w szczytnym celu.

Link do niedzielnej transmisji poniżej.
Start o godzinie 14:00!
Link do licytacji to: https://tiny.pl/cz561
Transmisja będzie również dostępna na profilu Facebook Sztabu oraz Żuławy TV!
Garść informacji od Jan Wilkanowski na temat 32 Finału WOŚP w Sztutowie!

Media

Skomentujjoomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl