Wydanie nr 56 / 2023   

 

sobota, 27 styczeń 2024 15:50

Szybka i skuteczna akcja strażaków. Pożar samochodu na S7 w Kmiecinie bez ofiar Wyróżniony

Napisał
 Pożar Samochodu na S7 w Kmiecinie Pożar Samochodu na S7 w Kmiecinie KP PSP Nowy Dwór Gd
 Interwencja na S7 przyczyniła się do skutecznego zakończenia akcji bez większych strat. 
 
Dzisiaj, o godzinie 6:31, Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej (PSP) w Nowym Dworze Gdańskim odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego na drodze krajowej S7, w miejscowości Kmiecin, w kierunku Gdańska.
 
Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, zespół strażaków podjął skoordynowane działania mające na celu opanowanie sytuacji. Ich interwencja polegała na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz skutecznym podaniu jednego prądu piany na palący się pojazd. Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji strażaków udało się skontrolować i ugasić pożar.
 
Warto podkreślić, że w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Działania strażaków przyczyniły się do skutecznej minimalizacji potencjalnych zagrożeń dla ludzi i mienia.
 
W akcji ratowniczej uczestniczyły dwie jednostki z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Dworze Gdańskim oraz jedna jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG JOT Nowy Dwór Gdański. Łącznie zaangażowane były 2 zastępy.
 
Wszelkie działania zostały skoordynowane przez Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim.
 
Koordynacja i szybka reakcja służb ratowniczych przyczyniły się do skutecznego zakończenia akcji bez poważniejszych konsekwencji.
 
pożar s7 kmiecin (2)
pożar s7 kmiecin (1)
pożar s7 kmiecin (3)
pożar s7 kmiecin (4)
Previous Next Play Pause
 
Zdjęcia KP PSP Nowy Dwór Gd/ OSP Nowy Dwór Gd

Skomentujjoomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl