Wydanie nr 268 / 2023   

 

piątek, 01 wrzesień 2023 15:34

Chlebówka. 4 poszkodowanych w wypadku osobówki i maszyny rolniczej na DK 55 Wyróżniony

Napisał

4 poszkodowanych w wypadku osobówki i maszyny rolniczej w powiecie malborskim

Na DK 55 w Chlebówce, w powiecie malborskim, doszło do poważnego zdarzenia drogowego, w wyniku którego aż cztery osoby ucierpiały, a ruch na tej ważnej trasie został zablokowany. W zdarzeniu uczestniczyły samochód osobowy i maszyna rolnicza.

W samochodzie osobowym podróżowały dwie kobiety i dwaj mężczyźni. Niestety, dwie osoby z tej czwórki doznały ciężkich obrażeń, włączając w to połamane kończyny. Na miejscu zdarzenia pojawiły się liczne służby ratunkowe, aby udzielić pomocy poszkodowanym i zabezpieczyć sytuację.

 

chlebówka wypadek edited

 

W akcji ratunkowej wzięły udział:

  • Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z Olsztyna (LPR), które dostarczyło szybki transport medyczny dla poszkodowanych w stanie ciężkim.

  • Zespoły Ratownictwa Medycznego (ZRM) - trzy ekipy medyczne zapewniły kompleksową opiekę medyczną dla poszkodowanych.

  • Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze (JRG) w Malborku przekazały wsparcie w działaniach ratowniczych oraz pomagały w zabezpieczeniu obszaru wypadku.

  • Ochotnicze Straże Pożarne (OSP) - dwie ochotnicze straże pożarne także były na miejscu, udzielając wsparcia w akcji ratunkowej i zabezpieczając teren.

Policja pracuje nad ustaleniem przyczyn wypadku, który doprowadził do zablokowania drogi DK 55. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i ewentualne omijanie tego odcinka drogi, aby ułatwić działania służb ratunkowych oraz służb drogowych.

 

chlebówka wypadek_edited
chlebówka wypadek4
chlebówka wypadek3
chlebówka wypadek1
chlebówka wypadek2
Previous Next Play Pause
fot. KP PSP Malbork 

Skomentuj