Wydanie nr 116 / 2023

środa, 31 maj 2023 21:24

Domowa porażka Żuław: Drużyna nowodworzan uległa ekipie ze Stężycy Wyróżniony

Napisał
Domowa porażka Żuław: Drużyna nowodworzan uległa ekipie ze Stężycy Karolina Jarecka
Domowa porażka Żuław: Drużyna nowodworzan uległa ekipie ze Stężycy w meczu ligowym z wynikiem 0-5. Miejscowi zawodnicy wystąpili w ograniczonym składzie, a przeciwnicy dominowali przez całe spotkanie.

W sobotę o godzinie 11ej drużyna nowodworzan rozegrała kolejny mecz ligowy. Rywalami była ekipa ze Stężycy, która w rym spotkaniu okazała się znacznie lepsza. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, lecz w ostatnich 5 minutach tej części gościom udało się strzelić dwa gole. Do przerwy wynik 0-2.

W drugiej połowie drużyna ze Stężycy zdominowała Żuławy w tym spotkaniu i strzeliła kolejne 3 bramki. Nie był to zbyt porywający pojedynek w wykonaniu lokalnej drużyny. Trzeba natomiast wspomnieć, ze wystąpili oni w mocno okrojonym składzie. Końcowy wynik spotkania to 0-5. Cenne 3 punkty trafiły na konto przyjezdnych.

Kolejny mecz odbędzie się w niedziele 04.06 o godzinie 17:00 w Skorzewie.