Wydanie nr 160 / 2023   

 

wtorek, 18 kwiecień 2023 17:57

Powołano nowego komendanta powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim Wyróżniony

Napisał
Powołano nowego komendanta powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim KP PSP Nowy Dwór Gd

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku informuje, że z dniem 18 kwietnia 2023 roku na stanowisko komendanta powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim został powołany st. kpt. Hubert Grzesiowski.

Uroczystość wręczenia aktu powołania odbyła się w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Gdańsku, gdzie nadbryg. Piotr Socha, pomorski komendant wojewódzki PSP, przekazał dokument powołania nowemu komendantowi powiatowemu.

St. kpt. Hubert Grzesiowski ma bogate doświadczenie zawodowe w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej i jest doskonale przygotowany do pełnienia funkcji komendanta powiatowego PSP w Nowym Dworze Gdańskim. Jego wiedza, umiejętności oraz zaangażowanie w służbę pożarniczą zostaną z pewnością docenione przez lokalną społeczność, oraz współpracowników.

Komenda Wojewódzka PSP w Gdańsku życzy st. kpt. Hubertowi Grzesiowskiemu powodzenia w pełnieniu nowej funkcji oraz owocnej współpracy z lokalnymi służbami i społecznością w celu zapewnienia efektywnej ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu nowodworskiego.

 

nowy komendant kppsp nowy dwor gd 1

fot. KP PSP Nowy Dwór Gd

Skomentuj