Wydanie nr 160 / 2023   

 

wtorek, 16 maj 2023 15:33

Zaproszenie na XIV Festiwal Pieśni Religijnej w Kmiecinie na Żuławach i Mierzei Wiślanej Wyróżniony

Napisał
Zaproszenie na XIV Festiwal Pieśni Religijnej w Kmiecinie na Żuławach i Mierzei Wiślanej Zaproszenie na XIV Festiwal Pieśni Religijnej w Kmiecinie na Żuławach i Mierzei Wiślanej

Ksiądz Józef Kożuchowski oraz parafianie parafii pw. św. Jadwigi Królowej w Kmiecinie serdecznie zapraszają mieszkańców Żuław, oraz Mierzei Wiślanej do udziału w XIV Festiwalu Pieśni Religijnej, który odbędzie się 20 maja 2023 r. Festiwal jest organizowany w celu wspierania dzieła nowej ewangelizacji, rozwijania życia duchowego, pogłębiania zamiłowania do sztuki religijnej oraz budowania współpracy między mieszkańcami Żuław i Mierzei Wiślanej z innymi regionami.

W przeglądzie mogą wziąć udział zespoły wokalne, chóry oraz pojedyncze osoby, prezentując jedną pieśń na wybrany temat religijny. Termin zgłaszania udziału upływa 6 maja 2023 r. Zgłoszenia można przesyłać na adres: Ksiądz Józef Kożuchowski, ul Żuławska 24, Kmiecin, 82-100 Nowy Dwór Gdański, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (55) 247-10-16 i 792 – 661 - 409.

Zasady uczestnictwa są proste - wykonawcy wraz z opiekunami przyjeżdżają na koszt własny w dniu festiwalu i zgłaszają przybycie w kruchcie kościoła. Organizator zapewni uczestnikom sprzęt nagłaśniający. Festiwal rozpocznie się Mszą św. koncelebrowaną o godz. 10:00, a występy będą oceniane przez Jury. Nagrody i wyróżnienia otrzyma każdy uczestnik.

Przewidziany jest również poczęstunek dla wszystkich gości. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w XIV Festiwalu Pieśni Religijnej, który będzie doskonałą okazją do prezentacji własnego dorobku artystycznego, zdobycia doświadczenia scenicznego oraz spotkania się z innymi miłośnikami sztuki religijnej. Do zobaczenia na festiwalu!

Skomentuj