Wydanie nr 160 / 2023   

 

środa, 29 marzec 2023 20:00

Nowy Dwór Gd. Funkcję Dyrektora SOSW powierzono Panu Tomaszowi Szczotce. Wyróżniony

Napisał
Nowy Dwór Gd. Funkcję Dyrektora SOSW powierzono Panu Tomaszowi Szczotce. Starostwo powiatowe NDG

Zarząd Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim dokonał ważnej decyzji dotyczącej kierowania Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym im. Ireny Sendlerowej w tym mieście. W ostatniej sesji podjęto uchwały zatwierdzające konkurs na dyrektora oraz powierzające tę funkcję Panu Tomaszowi Szczotce na okres sześciu lat, czyli od 1 września br. do 31 sierpnia 2028 r.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Ireny Sendlerowej jest placówką o szczególnym charakterze, która zajmuje się edukacją oraz wsparciem dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami. Zadania, jakie stawia przed sobą SOSW, wymagają osoby kompetentnej i zaangażowanej, która zna się na potrzebach dzieci i potrafi im pomóc.

Tomasz Szczotka to osoba, która spełnia te wymagania. Przez ostatnie lata pracował jako dyrektor w SOSW im. Ireny Sendlerowej , zdobywając doświadczenie i wiedzę na temat pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami. Ma za sobą również wiele kursów i szkoleń związanych z tematyką niepełnosprawności oraz edukacji.

W swoim oświadczeniu po nominacji na dyrektora, Pan Szczotka podkreślał, że jego priorytetem jest zapewnienie najlepszej jakości edukacji oraz wsparcia dla dzieci i młodzieży, którzy uczęszczają do SOSW w Nowym Dworze Gdańskim. Jest przekonany, że jego doświadczenie i wiedza pozwolą mu na osiągnięcie tych celów.

Decyzja Zarządu Powiatu w Nowym Dworze Gdańskim o powierzeniu funkcji dyrektora SOSW Panu Tomaszowi Szczotce jest ważnym krokiem w rozwoju placówki oraz zapewnieniu wsparcia dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

Życzymy nowemu dyrektorowi sukcesów w pełnieniu tej odpowiedzialnej funkcji i wspaniałej pracy na rzecz edukacji i pomocy osobom z niepełnosprawnościami.

 

Starostwo powiatowe NDG tomasz czotka3
Starostwo powiatowe NDG tomasz czotka1
Starostwo powiatowe NDG tomasz czotka2
Previous Next Play Pause

 fot. Starostwo powiatowe NDG

Skomentuj