Nowy Dwór Gdański. Spotkanie wigilijne w domu dla dzieci - 19.12.2018
Opuplikowano 28.12.2018 19:55

Nowy Dwór Gdański. Uroczysta wieczerza wigilijna i wspólne kolędowanie odbyło sie w Domu dla Dzieci w Nowym Dworze Gdańskim.
Gośćmi placówki w czasie przedświątecznego spotkania byli m.in. Starosta Nowodworski Jacek Gross, wicestarosta Barbara Ogrodowska oraz burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego Jacek Michalski.











