Przejdź do głównej treści

Nowy Dwór Gd. Zabawa z Mikołajem dla dzieci w Żuławskim Ośrodku Kultury.

Opuplikowano 23.12.2018 0:18

W Żuławskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie dzieci z Mikołajem! Nie zabrakło dobrej zabawy, poczęstunku, a przede wszystkim prezentów Organizatorem wydarzenia był Urząd Miejski przy wsparciu Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Zobacz wideo.

 

Pełna Galeria zdjęć.   Zobacz.

 

 

 

 

 

Śledź nas

Pogoda

Reklama

Polecane