Odpust ku czci św. Mikołaja w parafii greckokatolickiej w Żelichowie.
Opuplikowano 23.12.2018 21:49

W parafii greckokatolickiej w Żelichowie odbył się odpust ku czci św. Mikołaja, patrona cerkwi. To ważny dzień dla wiernych kościoła greckokatolickiego oraz mniejszości ukraińskiej mieszkającej w naszej gminie.
W uroczystościach uczestniczyli: Starosta Jacek Gross oraz Burmistrz Jacek Michalski.







