Wydanie nr 92 / 2023   

 

czwartek, 02 marzec 2023 21:20

Kolejni nowo przyjęci funkcjonariusze w nowodworskiej policji. Wyróżniony

Napisane przez KPP Nowy Dwór Gd
Kolejni nowo przyjęci funkcjonariusze w nowodworskiej policji. Kolejni nowo przyjęci funkcjonariusze w nowodworskiej policji. KPP Nowy Dwór Gd
Kolejni nowo przyjęci funkcjonariusze w nowodworskiej policji.
W ostatnich dniach do nowodworskiej policji dołączyło dwóch nowych funkcjonariuszy. Ty też możesz spełnić swoje marzenia i zostać jednym z nich.
 
W ostatnich dniach lutego do grona mundurowych w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim dołączyło dwóch nowych funkcjonariuszy. Szymon i Magdalena chcieli pomagać innym i realizować się w ciekawej pracy. Teraz czeka ich szkolenie podstawowe w Szkole Policji, , gdzie będą zdobywać wiedzę teoretyczną i praktyczną m.in. z zakresu przepisów prawa, taktyk i technik interwencji oraz doskonalenia strzeleckiego następnie policjanci rozpoczną służbę w jednostkach terenowych.
 
Chcesz pomagać innym? Dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny? Szukasz ciekawej i stałej pracy? Zostań policjantem!
 
Służba w Policji to szczególny rodzaj misji, który polega na zapewnieniu bezpieczeństwa społeczeństwu oraz niesieniu pomocy innym. To zawód dla ludzi z pasją.  Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli.
 
Aby rozpocząć swoją karierę w Policji, należy wypełnić wszystkie wymagane dokumenty i dostarczyć je do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku lub do jednej z komend miejskich/powiatowych na terenie województwa pomorskiego.
Dokumenty od kandydatów do służby w Policji są przyjmowane w:
 
– Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim przy ul. Kościuszki 10 , w dni powszednie w godzinach 8:00-15:00 po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerem telefonu: 47 39 226
– Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku ul. Okopowa 15 codziennie w godzinach 8:00-15:30, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie pod numerami telefonów: 723-695-574, 607-235-276.
 
Więcej informacji dotyczących doboru znaleźć można na stronie internetowej https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/

Skomentuj