Wydanie nr 92 / 2023   

 

sobota, 25 luty 2023 00:40

Sztutowo. Dzień Solidarności z Ukrainą. Wyróżniony

Napisał
Sztutowo. Dzień Solidarności z Ukrainą. Gmina Sztutowo

W Szkole Podstawowej w Sztutowie odbył się Dzień Solidarności z Ukrainą. Uroczystość miała charakter artystyczno-refleksyjny, którą poprowadziły dzieci i młodzież szkolna wspólnie z kadrą nauczycielską. 

W czwartek, 23  lutego w Szkole Podstawowej w Sztutowie odbył się Dzień Solidarności z Ukrainą. Uroczystość miała charakter artystyczno-refleksyjny. Było mnóstwo utworów i pieśni ludowych zarówno w języku ukraińskim, jak i polskim. Mimo radosnej aury, pojawiały się tez momenty wzruszeń. Takie wydarzenia pokazują nam, jak wielkie mamy serca.

-Mija już rok od zbrojnej napaści Rosji na Ukrainę. W tym trudnym dla naszych przyjaciół czasie pragniemy pokazać, że nie są sami i zawsze mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie- argumentuje Szkoła Podstawowa w Sztutowie

 

dzien solidarnosci sztutowo (5)
dzien solidarnosci sztutowo (7)
dzien solidarnosci sztutowo (4)
dzien solidarnosci sztutowo (6)
dzien solidarnosci sztutowo (1)
dzien solidarnosci sztutowo (2)
dzien solidarnosci sztutowo (3)
Previous Next Play Pause
fot. Gmina Sztutowo

- „Niezmiernie miło jest nam gościć przyjaciół z Ukrainy i sprawiać, by mogli czuć się u nas dobrze i bezpiecznie, choć często z dala od swych domów i najbliższych. Gmina Sztutowo wspierała, wspiera i będzie wspierać takie inicjatywy. Dziękujemy naszym wspaniałym mieszkańcom, którzy tak bardzo angażują się w pomoc Ukrainie. Bez Was nie byłoby to możliwe. Pamiętajmy, że razem możemy wiele” - podkreśla Gmina Sztutowo.

 

 

Skomentuj