Wydanie nr 330 / 2022   

 

środa, 16 listopad 2022 00:49

Nowy Dwór Gd. Budowa ronda. Zmiana organizacji ruchu od 16 listopada. Wyróżniony

Napisał
Nowy Dwór Gd. Budowa ronda. Zmiana organizacji ruchu od 16 listopada. Nowy Dwór Gd. Budowa ronda. Zmiana organizacji ruchu od 16 listopada. UMiG Nowy Dwór Gd
Urząd Miejski w Nowym Dworze Gdańskim informuje o istotnych zmianach mających wpływ na ruch kołowy na wjeździe do miasta związanych z planowaną budową ronda. Ul. Morska zostanie wyłączona z ruchu na wysokości ul. Jantarowej
 
 W związku z budową ronda na skrzyżowaniu ul. Jantarowej z Morską i Kanałową oraz przebudową skrzyżowania ul.Wiejskiej i Portowej w Nowym Dworze Gdańskim - będzie obowiązywała zmiana organizacji ruchu (przewidywany początek zmian - od środy 16 listopada br.).
 
Ul. Morska zostanie wyłączona z ruchu na wysokości ul. Jantarowej. Z ul. Jantarowej nie będziemy mogli zjechać w kierunku ul. Morskiej - należy skorzystać z objazdu przez rondo Jana Pawła II, a następnie ul. Warszawską.
 Nie będzie też wyjazdu na wysokości budowanego ronda, zostanie wprowadzony ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną. Dojazd i wyjazd z pozostałych ulic w obrębie budowanego ronda pozostaje na razie bez zmian, jednakże będzie dostosowywany do poszczególnych etapów prowadzonych robót.
 
Będziemy informować na bieżąco o wszelkich zmianach w organizacji ruchu - informuje Urząd Miejski
 
 
 
Foto, informacja: UMiG Nowy Dwór Gd

Skomentuj