Wydanie nr 330 / 2022   

 

środa, 28 wrzesień 2022 16:47

Policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży paliwa ze stacji paliw w miejscowości Dworek (stacja przy S7)

Napisał
Policjanci z Nowego Dworu Gdańskiego szukają sprawcy kradzieży paliwa ze stacji paliw w miejscowości Dworek.

Do zdarzenia doszło 13 sierpnia 2022 roku. Związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia lub mają informację na jego temat, proszeni są o kontakt z Policją.
 
Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim szukają sprawcy kradzieży paliwa. Do zdarzenia doszło 13 sierpnia tego roku na stacji paliw w miejscowości Dworek. Związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Mężczyzna zatankował do beczek i baniaków ponad 200 litrów oleju napędowego, po czym odjechał bez płacenia.
 
Straty razem wyniosły ponad 1600 złotych. Poruszał się on pojazdem m-ki Ford koloru białego, na którym umieszczone były skradzione tablice rejestracyjne. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widoczny jest sprawca.
 
- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim
kontakt pod nr.tel.: 47 74 39 232 lub 47 74 39 286
- informuje oficer prasowy z nowodworskiej komendy mł.asp Karolina Figiel. 
 
 
NDg kradzież paliwa DWOREK

Skomentuj