Wydanie nr 273 / 2022   

 

wtorek, 30 sierpień 2022 16:30

Jegłownik: Spełniliśmy marzenie małego Alana

Napisał

Jak się okazuje, bycie policjantem to również spełnianie marzeń innych. Mały Alanek z Jegłownika bardzo chciał, aby na jego 6 urodziny przyjechał radiowozem policjant. Mama Alana podzieliła się marzeniem synka, na forum społecznościowym Społeczność Jegłownik a my zadeklarowaliśmy... że będziemy.
 
W poniedziałek (29.08) zjawiliśmy się na tych właśnie 6 urodzinach chłopca. I widzieliśmy tę  radość w oczach dziecka. Alanek przywitał nas w policyjnej czapce, bo jak się okazuje policjanci zarówno ci w serialach jak i programach telewizyjnych to jego idole. Nawet tort  był z radiowozem.
 
Mama Alana, pani Magdalena o marzeniu chłopca dowiedziała się w Dzień Dziecka. Od tego czasu myślała, jak je zrealizować. Dziś oprócz policjantów na urodzinach 6 latka byli również strażnicy miejscy oraz strażacy. W ramach podziękowań dostaliśmy od pani Magdaleny jej książkę do napisania, której natchnął ją właśnie Alan. Nosi ona tytuł: "Łóżeczko, z którego wyjęłam miłość - Adopcja chorego dziecka zmieniła nasze życie" 
 
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego od całej Komenda Miejska Policji w Elblągu w tym także policjantów dzielnicowych z Gronowa Elbląskiego, którzy to marzenie Alanka pomogli zrealizować.

 

policja marzenie alanka
 
nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Skomentuj