Wydanie nr 272 / 2022   

 

środa, 24 sierpień 2022 06:44

Gospoda Mały Holender zaprasza na degustację nowych piw podcieniowych.

Napisał
Gospoda Mały Holender zaprasza 25.08 (czwartek) o godz. 17.00 na degustację  nowych Piw Podcieniowych, którą poprowadzi znany żuławski browar Artur Wasilewski.
 
Jakie piwa zaprezentują się na degustacji? pils z arcydzięglem - piwo dolnej fermentacji, jasne, klarowne. Jest lekkie i orzeźwiające, a arcydzięgiel, roślina rosnąca w dolinach żuławskich rzek, nadaje mu przyjemny, korzenny aromat.
 
Kolejne na liście jest piwo pszeniczne z bzem, który co wiosnę bieli Żuławy Wiślane swoim kwieciem. Charakteryzuje się świeżymi, owocowymi nutami i na pewno przypadnie do gustu fanom i fankom delikatnych smaków.
 
Ostatnie z piw, które obecne będą na degustacji to lager pełnosłodowy, wyraźnie chmielony, o ziołowej goryczce. Już czeka na miłośników solidnych i cięższych aromatów!
Wszystkie piwa uwarzył Artur Wasielewski w Browar Kociewski Starogard
 
-Trunkom towarzyszyć będą dopasowane przekąski, które znacie z naszej karty, a całe wydarzenie poprowadzi nasz specjalny Gość, o którym dowiecie się już wkrótce. Serdecznie zachęcamy Was do odwiedzenia Gospody i uczestnictwa w degustacji - tego dnia Piwo Podcieniowe dostępne będzie w promocyjnej cenie- informuje organizator.
 
Przypominamy, że aby wziąć udział w degustacji, należy wcześniej napisać do nas lub zadzwonić i zapisać się na wydarzenie.
tel. 699 870 078

Skomentuj