Wydanie nr 273 / 2022   

 

czwartek, 11 sierpień 2022 00:23

Skiba ciągle na wolności – stand up w Stegnie. Na ostro i bez cenzury. Wyróżniony

Napisał
Skiba ciągle na wolności Stegna Skiba ciągle na wolności Stegna edziak
Mieszkańcy i turyści w Stegnie mieli niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć Krzysztofa Skibę na żywo. Muzyk i artysta z krwi i kości zaprezentował  publiczności blisko dwugodzinny pełen żartów show pt. SKIBA CIĄGLE NA WOLNOŚCI. 
 
Lider Big Cyca kolejny raz udowodnił, że nie istnieją dla niego tematy tabu, nie poddaje się politycznej poprawności, a cenzurę ma w dalekim poważaniu. 
 
 W myśl zasady współczesny świat naszpikowany jest różnorodnym dziadostwem, bzdurami i na dokładkę absurdami. Jest z czego kpić i co obśmiewać.  

Na ostro i bez cenzury. „Skiba ciągle na wolności”  to spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Krzysztofa Skiby. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych. Nie zabrakło żartów w temacie ostatnich wydarzeń, nastrojów w rządzie i polityków. Było ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej.

Z programu dowiadujemy się, jak będąc gwiazdą, nie zostać alkoholikiem czy jak udzielać wywiadów, nie mając nic do powiedzenia.  To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym. Program Skiby bawi do łez publiczność i zyskuje uznanie w oczach znanych artystów.

Skiba okazuje się także sprawnym standuperem. Sam mówi, że uprawia stand up literacki, stara się nie przeklinać, choć adresatami mają być roczniki 30 +. 

Plac Gminnego Ośrodka Kultury był wypełniony po brzegi, Po występie długa kolejka czekała po książkę i autograf. 

 

 

skiba stegna (6)
stand up w Stegnie skiba  stegna
skiba stegna (2)
skiba stegna (3)
skiba stegna (4)
skiba stegna (5)
skiba stegna (7)
skiba stegna (8)
skiba stegna (9)
skiba stegna (10)
skiba stegna (11)
skiba stegna (12)
skiba stegna (13)
skiba stegna (14)
skiba stegna (15)
skiba stegna (16)
skiba stegna (17)
skiba stegna (18)
skiba stegna (19)
skiba stegna (20)
skiba stegna (21)
skiba stegna (22)
skiba stegna (1)
skiba stegna8
skiba stegna6
skiba stegna7
skiba stegna5
skiba stegna4
skiba stegna3
skiba stegna2
skiba stegna1
Previous Next Play Pause
 

– Nie znałem Skiby od tej strony. Czułem się jak podczas wizyty u śmiechoterapeuty – powiedział Henryk Sawka. – Skiba jest bardzo, bardzo ładnie dowcipny – podkreślała Hanna Bakuła.

Krzysztof Skiba to satyryk, felietonista, showman, radiowiec, wokalista rockowy, autor tekstów piosenek. Od 33 lat występuje z zespołem Big Cyc, z którym nagrał 18 płyt (łączny nakład sprzedanych płyt to ponad 3 mln egzemplarzy) i z którym wystąpił na ponad czterech tysiącach koncertów.

W 1990 otrzymał tytuł „najlepszego autora tekstów piosenek”.  W 2006 roku zaliczony przez tygodnik Polityka do grupy 10 najlepszych showmanów w Polsce. Wystąpił w pond 600 programach telewizyjnych.

W 2018 roku ukazała się jego biografia pt. „Skiba ciągle na wolności. Autobiografia łobuza”. W czerwcu 2021 nakładem wydawnictwa Arbitror z Warszawy wyszła jego najnowsza książka z felietonami. Jest to zbiór felietonów  o czasach lockdownu i pandemii pt. Polska bez gaci.

 

Media

Skomentuj