Rywalizacja o tytuł mistrza XVII Miejskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet nabiera rumieńców.
Opublikowano: 12.12.2021
Drużyny rozegrały przedostatnią serię spotkań rundy zasadniczej, po której nastąpiła zmiana liderek. Świstaczki w sobotę rozegrały trzy zwycięskie mecze i tym sposobem wywindowały się na pierwsze miejsce w ligowej tabeli.
Za miesiąc, 15 stycznia 2022 roku siatkarki rozegrają czwartą, ostatnią run…