Podpisanie umowy na budowę przekopu przez Mierzeję 4 października w Elblągu.
Opublikowano: 02.10.2019
W piątek, 4 października, w Kapitanacie Elbląg przy ul. Radomskiej zostanie podpisana umowa na budowę kanału przez Mierzeję Wiślaną. Przetarg wygrało polsko-belgijskie konsorcjum firm.
Budowa portu osłonowego na Zatoce Gdańskiej, kanału żeglugowego przez Mierzeję Wi…